Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çıldır Kaymakamı İmamoğlu muhtarlara resepsiyon verdi

Çıldır Aktaş Sınır Kapısında verilen resepsiyona Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, kurum amirleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

İki yıldır kutlanan 19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle tüm muhtarların gününü kutlayan Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu “Yerel yönetimlerin vazgeçilmez unsurlarından olan muhtarlık müessesesi, gerek taşıdığı sorumluluklar gerekse de görev uğruna yaptığı fedakârlıklar açısından takdire değerdir. Muhtar kelimesi baktığımızda seçilmiş kişi demektir, yani siz seçkin kişilersiniz. Sizler Belediyeden daha eski bir tarihi olan, daha eski bir kavramı olan bir birimsiniz. Çıldır ilçemiz olarak çok ciddi bir sıkıntımız yoktur. Köylerimizin ufak tefek eksikleri var. O eksikleri gidermek için el birliğiyle çalışacağız. İdaremizin kamu hizmetleri sunumunda ve vatandaşlarımızın yönetime katkı ve katılımlarında en önemli destekçilerimiz olan siz değerli ve emektar Muhtarlarımızın bu gününü kutluyor; sağlık, huzur ve çalışmalarınızda başarılılar diliyorum” dedi.

Kaymakam Bedirhan İmamoğlu yapmış olduğu konuşmanın ardından muhtarların istek ve taleplerini dinledi.

Bir önceki yazımız olan Sözde sıkıyönetim komutanına ağırlaştırılmış müebbet başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. alexa hileleri dedi ki:

    tam bir çılgınlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi