Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

CHP İl Örgütlerinden eş zamanlı açıklama

CHP Ardahan İl Başkanı Yalçın Taştan, parti binasında yaptığı basın açıklamasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırılar olduğunu, bunu kınadıklarını, bundan dolayı bir araya geldiklerini belirtti.

Bütün bu uygulamaların topluma korku salmak amacıyla yapıldığını öne süren Taştan, Kurgulanan kumpas üzerinden Enis Berberoğlu’nu rehin alan anlayış, şimdi de Genel Başkanımızı tehdit etmektedir, amaç Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanını tehdit ederek topluma korku salmaktır. ifadelerini kullandı.

Taştan, Tehditlere pabuç bırakmayacağız. İktidar her türlü muhalefeti suç örgütü gibi tarif ederek, siyaseti basık altına alma çabasındadır. Geçmişte FETÖ ile iştirak halinde kumpas davalarını tezgahlayanların, FETÖ ile yolları bugün ayrılmış görünse de aynı yöntemleri uygulamaya devam ettikleri, yeni kumpas girişimleri içerisinde oldukları görülmektedir. dedi.

Bir önceki yazımız olan Çıldırlı postacı mavi kapakları ihtiyaç sahiplerine gönderdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi