Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ardahanlı Ülkücülerden kaynaşma yemeği

Ardahan ülkü Ocakları Başkanı Bora Pehlivan tarafından organize edilen etkinlikte, Ülkü Ocaklarında çeşitli kademelerde görev yapmış çok sayıda ülkücü bir araya geldi. Buluşma ile farklı tarihlerde ülkü ocaklarında görev alıp birbirlerini tanımayan bir çok ülkücüde tanışma ve kaynaşma imkanı buldu.

Ardahan ülkü Ocakları Başkanı Bora Pehlivan kaynaşma yemeğinde yaptığı konuşmada, ’’Siz değerli başkanlarım, sizler dünden bugüne Ülkücü Hareketin kutlu sancağını Ardahan’da ve ilçelerinde dalgalandırdınız. Bir gün dahi hız kesmeden bu kutlu sancağı yüceltmek için canla başla uğraştınız. Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun. Bizlerde görevde olan Ocak başkanları olarak davamızı en yükseklere taşımak için mücadeleye durmadan devam edeceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde yine ülkücülere dün olduğu gibi bugünde görevler düşmektedir. Bu noktada Ülkücü Hareketin mensupları olarak birlik içinde olmalıyız. Bu yüzden hepimiz büyük görevler düşmektedir. Ülkücü Türk gençliğinin yetişmesi için hep beraber gayret göstermeliyiz. Siz değerli başkanlarımızın bizleri hiç yalnız bırakmayacağını ve davamızın yüceltilmesini hep beraber çalışacağımıza inanıyorum. Bir olmalıyız, iri olmalıyız, diri olmalıyız.’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Vural’dan kandil mesajı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi